Fundacja Narodzenie Na Nowo
KRS: 0001036538
Darowizna Napisz

Dołącz do naszej miłości w działaniu

Rozświetlać mrok.
Brać w obronę i wspierać:
Ubogiego, Sierotę, Strapionego,
Potrzebującego, Zagubionego.
Podnosić tych, którzy upadli.
Kochać każdego człowieka. 

Serce na szklanym pojemniku z białego ratanu

Wszystko zaczęło się z Miłości

Z Miłości do Boga i Miłości do ludzi. Miłość jest czynnikiem napędowym wszystkiego. Tylko Miłość może zmienić świat, który popada w coraz większą ciemność. Każdego dnia zanim założymy fizyczne ubranie, powinniśmy się przyodziewać w Miłość. Bez Miłości nie jesteśmy w stanie wybaczyć i bez Miłości nie możemy współczuć a tego dzisiaj wszystkim nam bardzo potrzeba. Doświadczyliśmy ogromnej bezwarunkowej Miłości i dlatego w sercach mamy włożone pragnienie Miłości do Boga i do drugiego człowieka. W 2023 roku poczuliśmy, że powinniśmy:

  • podzielić się Miłością, którą otrzymaliśmy na większą skalę z jeszcze większą ilością osób,
  • dać możliwość spotkania się tych, którzy doświadczyli Miłości i chcą się nią dzielić z tymi którzy jej potrzebują. 

Jak rozumiemy miłość

W naszym rozumieniu Miłość to: radość, pokój, cierpliwość, życzliwość, dobroć, wiara, łagodność, powściągliwość, serdeczne współczucie i nie prowadzenie rachunku krzywd. Każdego dnia pragniemy odkrywać te rzeczy w naszym życiu oraz pomagać innym w odkrywaniu tego samego i dzieleniu się wszędzie i ze wszystkimi.
Tak zrodziło się w roku 2023 pragnienie w naszych sercach o założeniu fundacji.

Zdjęcie dwóch postaci mężczyzny i kobiety w sepi

Kim jesteśmy

Przemek i Monika, małżeństwo z wieloletnim doświadczeniem. Po trudnym początku drogi małżeńskiej, doświadczyliśmy bezwarunkowej Miłości, która zmieniła nasze życie, nasze postępowanie, nasze małżeństwo, naszą rodzinę. Miłość zaczęła zdobywać coraz więcej miejsca w naszych sercach, doprowadzając nas do miejsca, gdzie odczuliśmy pragnienie dzielenia się Miłością i doświadczeniem życiowym. W naszych sercach jest pragnienie służyć Bogu i drugiemu człowiekowi w bezwarunkowej Miłości i pokorze.

Miłość wyrażona w czynie, może zmienić świat, człowieka i wszystko dookoła.